Вхід Реєстрація
Товарів:
0 0 грн

Щоб у квартирі було затишно

1. Перш за все, потрібно намагатися підтримувати порядок. Так чи інакше, а затишок – це і є порядок. Періодично проводити генеральне прибирання й іноді заглядати під дивани, шафи, комоди. Витирати пил, мити вікна, розгрібати старі завали.

2. Огляньте своє житло. Чи не порожні стіни, чи не нудна обстановка? Чи є на видному місці річ або предмет, дивлячись на який, ви обов'язково посміхнетеся?
Ось тут і починається творчість.

3. Спершу попрацюємо над стінами. Які б не були красиві шпалери, потрібно щось додати. Можна повісити картину – хай це буде тема моря, або пейзаж, або натюрморт, як вам захочеться.

Можна прикрасити стіни малюнками ваших дітей, для краси купити рамочки і вкласти малюнки в них. Хіба це не чудово, коли, прокидаючись, ви бачите малюнок вашої дочечки чи синочка, на якому намальована вся ваша сім'я?..

Або ж фотографії вас із чоловіком, вашої сім'ї, друзів, родичів на стіні. Для того, щоб ви завжди пам'ятали про них. Для того, щоб у вас, коли ви дивитеся на ці фотознімки, піднімався настрій. Ось ви з дітьми в парку, а ось із чоловіком на курорті, а це ви одному із чудових міст. О, а цей незабутній пікнік на природі з друзями. Все це напевно викликає у вас усмішку і хороші спогади.

4. На гардини або штори прикріпіть декоративного метелика або бджілку. Або ж декоративний банан, яблучко, грушу, ананас. Ці дрібниці обов'язково освіжать і відновлять вашу квартиру. Не проходьте повз них у магазині, зупиніться і купіть. Не пошкодуйте грошей на настрій.

5. А зараз прикрасимо полички. Для цього дістаньте ящик, де ви зберігаєте листівки від друзів, валентинки. Розставте листівки на видних місцях, на столі, на комоді. Хай ці приємні дрібниці вас втішать, а побажання зігріють.

6. Тепер про м'які іграшки. Природно, вони швидко припадають пилом і їх часто потрібно витирати, але це того варте. Хіба не мило бачити свої іграшки, які вам колись подарували або батьки, або друзі, або кохана людина? Час від часу радісно відчути себе ще дитиною.Те ж саме можна сказати і про статуетки або пам'ятні дрібнички, які ви привезли з-за кордону. Вона нагадуватимуть вам про проведений відпочинок.

7. Ну, і варто сказати про квіти. Не полінуйтеся купити собі живі квіти, і ви здивуєтеся прекрасному запаху і їх чарівливому вигляду.
Звичайно, можна вирощувати квіточки самому, але для цього потрібні праця і бажання, щоб потім насолоджуватися живою красою.

Поза сумнівом, потрібно і в творчості знати міру,
і не перестаратися в оформленні свого будинку.
І пам'ятайте: дуже важливо, щоб такий порядок і творчість були у вас в душі.

Щасти Вам!

Кошик Дзвоніть Пошук
Вгору