Вхід Реєстрація
Товарів:
0 0 грн

Щоб у квартирі було затишно

Квартира – це місце, де ви, нарешті, можете розслабитися, відпочити після роботи або навчання, побути в співзвучності з собою. Важливо, щоб квартира була місцем, куди ви приходите із задоволенням, а не з подивом.

Як вибрати подарунок співробітнику

Не секрет, що вибір подарунка - справа непроста, а особливо, це відноситься до подарунків колегам по роботі. Погляньте на календар свят і підберіть собі найбільш підходящий подарунок на всі випадки: дні народження, корпоративні вечірки, ювілеї і т.д.

Що потрібно знати про фарфор?

Захоплення святковими застіллями – характерна межа багатьох національних культур. Всі ми прагнемо гідно прийняти гостей. Смачно нагодувати і напоїти, здивувати сервіровкою столу, красою і цінністю посуду. Поговоримо про останню. Кожен вибирає те, що найбільш відповідає його уявленням про прекрасне і фінансовим можливостям. Проте, як і у всьому, існують загальні тенденції. У «посудній галузі» найбільш престижними і дорогими залишаються фарфорові сервізи, особливо з кістяного фарфору. Мода на кістяний фарфор зберігається в Європі вже декілька століть.

Як вибрати йому подарунок

Ви не забули, що скоро Новий рік не тільки у вас, але й у нього. Це означає, що треба швидше робити собі манікюр, стригтися, фарбується, одягати краще, що у вас є й вирушати в шопінг по магазинах в пошуках унікального подарунка для нього. Ми ж вам зараз наведемо свій список подарунків чоловікам на Новий рік. Ви на них можете звертати уваги, а можете ігнорувати. Але саме головне не забудьте. Принцип, за яким ви вибираєте подарунок для свого чоловіка, Нього, це цінні знаки уваги. Отже, почнемо.

Кераміка і скло в інтер'єрі

Популярні не тільки різноманітні «дрібниці», наприклад, серії скляних ваз, тарілок, підносів, фужерів із застиглими в них натуральними квітами, комахами, рослинами, що незвичайно ефектно виглядають на просвіт, але і всілякі світильники, вітражні елементи і деталі меблів, виконані в різній техніці. Досить великі за площею вітражні вставки для дверей або меблів, безумовно, вносять додатковий колорит до житлового або офісного простору.

Як вибрати картину

Представимо, ремонт закінчений, меблі розставлені і простір вже придатний для житла або роботи. Ніяких дірок на шпалерах, навпаки, ідеально рівна поверхня стіни, оку зачепитися нема за що. "- А яка користь від цієї картини на стіні? - Від цієї картини дуже велика користь: вона дірку на шпалерах закриває!" (цитата зі всіма улюбленого мультфільму)

Штучні Дерева Для Вашого Інтер’єру

Мабуть, не буде перебільшенням сказати,що кімнатне квітництво переживає зараз період бурхливого інтересу до себе.

ЗНАЧЕННЯ СИМВОЛІВ ТА КОЛЬОРІВ

Відомо, що, роблячи подарунки, ми показуємо своє ставлення до людини, проникливість і спостережливість. А як краще визначити, що подарувати? Щоб не помилитися, можливо, Вам цікаво буде дізнатися деякі аспекти. При виборі сувеніра або подарунка потрібно пам'ятати, що практично будь-яка річ має сталий (в рамках певної культури) символічне значення.

Ділові подарунки

У діловому світі, як і в повсякденному житті, заведено робити подарунки, дарувати речі з фірмовими знаками чи у фірмовій упаковці. Однак необхідно знати, що тут потрібні міра і такт, свої суворі, відпрацьовані багатьма роками правила.

Скло із глибини віків

Зі склом людство познайомилося майже 4 тис. років тому - як мінімум. Місцем його народження був Схід. Найбільшу кількість виробів із такого матеріалу дослідники знаходять у Єгипті, майстри якого навчилися зі скляного тіста ліпити фляги, бутлі, вази й найрізноманітніші прикраси.
Кошик Дзвоніть Пошук
Вгору